Joga i zajęcia psychofizyczne

Joga w Świętej Katarzynie: wtorki – godzina 18:00
                                                  czwartki – 19:15
Zajęcia psychofizyczne dla seniorów w Siechnicach: piątki – godzina 11:00
 
 
Paramatma Yoga 
Nazywam się Kaja Agnieszka Dobrowolska, a JOGA jest moją największą pasją. Jestem certyfikowanym nauczycielem hatha/vinyasa jogi (RYT-200) i instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji hatha yoga.
 
Joga jest praktyką dla ciała, umysłu i ducha,które łączą się poprzez oddech.
Dzięki praktyce jogi budujemy zdrowe i sprawne ciało oraz stabilny spokojny umysł. Zyskujemy możliwość poznawania samych siebie, rozwijania się pielęgnując nasze wnętrze. Budujemy ogólne zadowolenie z życia, akceptację i zyskujemy równowagę. Joga to wielowymiarowa dziedzina przynosząca ogrom korzyści dla naszego zdrowia i ogólnego dobrostanu.
 
Nie ma osób, które nie mogą praktykować jogi. Jest ona dostępna dla każdego, niezależnie od płci, wagi i wieku. Każdy może odczuwać płynące z niej korzyści na swoim poziomie – z poszanowaniem własnych możliwości i granic. Również osoby z problemem zdrowotnym mogą często odnaleźć ulgę i poprawę w zrównoważonej i odpowiednio dobranej praktyce jogi.
 
KAJA DOBROWOLSKA – Moja historia z jogą
Pierwszy kontakt z jogą miałam jako nastolatka. Przez rok intensywnie praktykowałam ashtanga yogę. Wypacałam na macie nastoletnie problemy. Niestety nadeszła długa przerwa w mojej praktyce, jednak po paru latach powróciłam do jogi. 
Intensywnie i regularnie praktykuję od 2012 roku. Przez 5 lat praktykowałam w Szkole Namaste hatha jogę metodą BKS Iyengara, gdzie uczyłam się i asystowałam doświadczonym nauczycielom. Czerpię z tej metody wiele podczas prowadzonych zajęć, jak i praktyki własnej. Poza tym wplatam elementy przepływu i łączenia ruchu z oddechem inspirowane vinyasa jogą. W międzynarodowej szkole jogi 5 Elements uzyskałam dyplom nauczyciela hatha/vinyasa jogi podczas kursu 200h. 
 
“Praktykuję jogę na codzień. Dzięki temu czuję wewnętrzną siłę i spokój. Z większą energią i uśmiechem kroczę przez życie. Staram się każdego dnia dzielić się wewnętrznym światłem ze światem, z wdzięcznością doświadczam każdego dnia życia. Czuję, że powinniśmy dzielić się jogą ze wszystkimi chętnymi, by pomnażać na świecie radość i miłość. Razem możemy stworzyć świat jeszcze wspanialszym! 
 
Przyjdź i zacznij żyć pełnią. Pełnią siebie. Doświadcz prawdziwej harmonii ciała, umysłu i ducha. Odzyskaj w sobie spokój, zanurz się w oceanie rozkosznego relaksu i poddania. Poczuj się wspaniale ze sobą, w swoim ciele i w swojej głowie. Poczuj radość doświadczania duszy poprzez ciało. Zapraszam do wspólnej praktyki i kroczenia ścieżką samopoznania. “
 
Serdecznie zapraszam na zajęcia w grupach oraz indywidualne.
 
Tel: 533224502 ,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress